Zostań naszym Darczyńcą!

Każdy młody człowiek powinien mieć szansę dojrzewać spokojnie.

Dzięki Waszej hojności nasza młodzież ma się lepiej. Dzięki wpłatom i pomocy naszych Darczyńców realizujemy wiele projektów: począwszy od celów statutowych, poprzez pojedyncze potrzeby naszych podopiecznych, aż po organizację Letniego Obozu Profilaktycznego dla młodzieży.

Jeśli tak jak my, myślisz, że to co robimy jest naprawdę ważne, prosimy, wspomóż nas. Pozyskane środki przeznaczymy na wyrównywanie szans edukacyjnych dla najuboższych podopiecznych Ośrodków: w tym zajęcia kompensacyjno-wyrównawcze, zakup podręczników i pomocy szkolnych i inne cele

Możesz wpłacić darowiznę on-line poprzez system DotPay:


Jeśli chcą Państwo przekazaną daro­wiznę odliczyć w rocznym zeznaniu podatkowym, muszą mieć Państwo dowód jej przeka­zania. W takich sytuacjach prosimy o wpłatę bezpośrednio na konto Fundacji (numer poadny niżej) z dopiskiem „darowizna na cele statutowe Fundacji Praesterno”.

Od podstawy opodatkowanie można odliczyć darowiznę do wysokości 6% uzyskanego dochodu w przypadku osób fizycznych bądź do 10% dochodu w przypadku osoby prawnej.

Wpłata darowizny on-line poprzez system DotPay nie stanowi podstawy do odliczenia kwoty darowizny od podstawy obliczania podatku.
Więcej informacji znajdziesz na stronie http://poradnik.ngo.pl/darowizny/

Kupujesz w sieci? Możesz nas wesprzeć!

Zanim zaczniesz robić zakupy przez Internet, prosimy, sprawdź czy sklep z którego chcesz skorzystać wszedł w program wsparcia Fani Mani (lista sklepów jest dostępna w zakładce Sklepy). Jeśli tak, zrób zakupy za pośrednictwem tego portalu. Do zakupów nie dopłacisz ani złotówki, a pieniądze (średnio ok. 2% ceny) zostaną przekazane nam z budżetów marketingowych sklepów. Całkiem zacne rozwiązanie i proste. Wejdź na stronę www.fanimani.pl wpisz w wyszukiwarkę Małopolski Ośrodek Fundacji Praesterno i wybierz sklep. Nie musisz się logować, zakładać kont – po prostu zrób zakupy.

Jesteś tradycjonalistą?

Możesz dokonać wpłaty tradycyjnym przelewem:
Fundacja Praesterno
ul. Czerniakowska 26a/5, 00-714 Warszawa
Numer konta:
98 1240 4533 1111 0010 6509 1457.

Payroll

Payroll to deklaracja o przekazaniu na rzecz Fundacji Praesterno w regularny sposób (np. w cyklu miesięcznym) części wynagrodzeń pracowników. Jeśli jesteś zainteresowany napisz do nas: fundraising@praesterno.pl.

Zbiórka publiczna

Prowadzimy także całoroczną zbiórkę publiczną „Wspieramy Młodzież” do 30.06.2016. Celem jest zbiórka środków na wsparcie i pomoc młodzieży podopiecznej Ośrodków, w tym także organizacji Letnich Obozów Profilaktycznych.

Nasi przyjaciele, którzy nas wspomagają:

Małopolski Ośrodek Fundacji Praesterno jest wspierany dotacjami z następujących instytucji:

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków (zgodnie z § 5 umowy).

 

Chcesz nawiązać współpracę z Fundacją Praesterno? Napisz do nas: fundraising@praesterno.pl

Skip to content