Domowe Partnerstwo

Zapraszamy rodziców, którzy niepokoją się zachowaniem swojego nastoletniego dziecka i pragną pomóc mu w spokojnym przejściu przez okres dojrzewania oraz poprawić relacje z dzieckiem.

Warsztaty realizujemy w dwóch edycjach – na wiosnę i w jesieni. Zapisy obejmują wstępną rozmowę z prowadzącą zajęcia.

Informacje praktyczne:

 • Zajęcia są bezpłatne.
 • Zapisy trwają cały rok.
 • Zajęcia prowadzą doświadczeni psycholodzy.
 • Liczba miejsc ograniczona!
 • Kontakt: katarzyna.szczepaniec@praesterno.pl

Uwaga! Ruszyły zapisy na nowego grupy programu Domowe Partnerstwo!

Zapisy możliwe przez formularz umieszczony poniżej lub telefonicznie: 12 418 08 11 (w godz. 15:00 – 20:00), 535 928 558. Zapraszamy do zgłoszeń!

 

Chcesz otrzymać informator o programie oraz szczegółowe informacje?
Wypełnij poniższy formularz:

  Twoje imię (wymagane) i nazwisko

  Twój adres email (wymagane)

  Na podany adres e-mail otrzymasz broszurę o programie Domowe Partnerstwo. Obiecujemy, że użyjemy Twojego e-maila tylko w celach informacyjnych.

  Wypowiedzi uczestników o programie:

  Warsztaty „Domowe Partnerstwo” były dla mnie cenną lekcją jak zrozumieć własne dziecko. I chociaż domowa codzienność pokazuje, że w praktyce nie jest to takie proste, to warto było uświadomić sobie podczas zajęć jak bardzo my, rodzice i oni, nasz dzieci różnimy się od siebie – w postrzeganiu ryzyka i upływającego czasu, w poszukiwaniu nowych doświadczeń oraz ustalaniu priorytetów. Paradoksalnie – teraz te różnice zbliżają nas do siebie, a raczej zbliża mnie do syna zrozumienie tych różnic i uświadomienie ich sobie w sytuacjach konfliktowych, trudnych, wymagających uspokojenia emocji. A co najważniejsze, w takich sytuacjach można w praktyce sprawdzić wiele wskazówek, którymi dzieliliśmy się wspólnie podczas warsztatów – doświadczenie uczestników, ich porażki i sukcesy są bezcenną wartością, pozwalającą poszerzyć własne kompetencje rodzicielskie, a w wielu przypadkach dostrzec także swoje zasoby i docenić dobre praktyki. To wszystko sprawia, że „Domowe Partnerstwo” jest programem, który pozwala spojrzeć z innej perspektywy na swoje dotychczasowe problemy, uświadomić sobie swoje mocne strony i z nową energia przystąpić do ulepszania w praktyce swoich relacji z dzieckiem. Mniej lub bardziej skutecznie, ale zawsze bardziej świadomie i z ogromnym wsparciem merytorycznym i osobistym, otrzymywanym podczas zajęć.

  Napisz do nas, by dowiedzieć się więcej:

   Imię i nazwisko (wymagane)

   Adres email (wymagane)

   Treść wiadomości:

    
   Skip to content