DLA DOROSŁYCH

[one_third]

Domowe Partnerstwo

Trwa nabór na edycję WIOSNA 2015. Bezpłatny program dla rodziców nastolatków. Skierowany jest do osób, które mają kłopoty z nastoletnimi dziećmi, bądź własne trudności i obawiają się, że mogą one wpłynąć negatywne na rozwój dziecka. Zapraszamy również rodziców, którzy chcą rozwinąć swoją wiedzę na temat okresu dorastania i poprawić relacje z dzieckiem.

Warsztaty  realizujemy w dwóch edycjach rocznie, na wiosnę i w jesieni. Spotkania grupowe odbywają się raz w tygodniu (wtorki) w godzinach od 17.30 do 20.30, przez dziesięć tygodni.

Zapisy trwają przez luty-kwiecień oraz wrzesień-listopad. Rekrutacja obejmuje wstępną rozmowę z prowadzącym zajęcia, która ma na celu zorientowanie się w sprawach, w których zgłaszają się chętni oraz  przedstawienia szczegółów dotyczących programu.

Więcej o programie w artykule.

[/one_third]
[one_third]

Psychologiczne konsultacje indywidualne

Przeznaczona jest tych, którzy odczuwają potrzebę zmian w swoim życiu, chcą lepiej zrozumieć samego siebie, radzić sobie z samotnością, czy lepiej radzić z problemami życia codziennego. Zajęcia mogą również pomóc w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych takich jak konflikty w rodzinie, związku, pracy itp. Pierwsza konsultacja mająca na celu zorientowanie się w zakresie pracy jest bezpłatna.

[/one_third]
[one_third_last]

Warsztaty psychoedukacyjne dla rodziców nastolatków

Pigułki wiedzy na tematy związane z rozumieniem i wychowaniem nastoletniego dziecka. Krótkie formy edukacyjne – zajęcia trwają 4 godziny. Program jesienny został zrealizowany. Dziękujemy za udział w edycji jesiennej warsztatów.

[/one_third_last]

Skip to content