Drodzy Rodzice Nastolatków!

Bez względu na to, czy Państwo mają takie poczucie czy nie – macie nadal ogromny wpływ na to, jak Wasze dziecko poradzi sobie w życiu dorosłym. Wychowanie nastolatka jest trudne. Jednak na Wasze dziecko nie wpływa jedynie to, co do niego mówicie, Wasze rady, przestrogi, lecz to, jakimi ludźmi jesteście, jak sobie radzicie w życiu dorosłym, czy jesteście szczęśliwi, z jakim bagażem doświadczeń weszliście w dorosłość.

Aby zrozumieć nastolatka  i swoje kłopoty z nim, trzeba zrozumieć siebie. Aby doradzić mu, co jest odpowiednie dla niego, trzeba rozumieć, co rządzi człowiekiem. Wiedza na swój temat i tzw. tematy ludzkie (emocje, więzi, budowanie związków, rozwój) pozwoli Wam osłabić wpływ tego, co destrukcyjne i spowoduje, że będziecie Państwo mądrymi przewodnikami dla swoich dzieci.

Zapraszamy na cykl dziesięciu spotkań w grupie w ramach programu „Domowe Partnerstwo”. Obecnie prowadzimy nabór do dwóch grup, której rozpoczęcie planujemy na kwiecień  2014.

Zapisy telefonicznie – z każdym z rodziców staramy się spotkać na rozmowie wstępnej, aby omówić sprawy, z którymi się zgłasza, a także szerzej opowiedzieć o programie.

Program współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego.

wm-logo