Młodzi o Ośrodku

[two_third]

Słowa…

 

Cześć!

Chodzę do ośrodka już trzeci rok. Od momentu, kiedy przyszłam tutaj po raz pierwszy minęło trochę czasu i wiele się zmieniło w moim życiu. Ośrodek ma na mnie pozytywny wpływ.
Zanim zaczęłam chodzić na grupę, z którą wspólnie pracowaliśmy nad swoimi problemami, emocjami  i innymi rzeczami, które mają wpływ na nasze życie, byłam osobą uległą. Nie miałam własnego zdania, miałam mało znajomych, czułam się samotna i nielubiana. Chciałam to zmienić, a ośrodek mi to umożliwił.

A oprócz grup…

Czym zajmujemy się w ośrodku? Jak spędzamy wspólnie czas? Mamy wiele warsztatów, zajęć i gier, które mają na celu rozwijanie różnych umiejętności, kształtowanie osobowości i pogłębianie naszej wiedzy i zainteresowań. Ta pewnego rodzaju integracja odbywa się w Klubie, w którym można poznać osoby z całego ośrodka, a nie tylko z własnej grupy.

To jest naprawdę świetna sprawa! Zachęcam do przyjścia, bo warto!

studenci3434

Zapytacie, co mi to dało? Co się zmieniło?

Czuję, że jestem lubiana. Mam wspaniałych znajomych i przyjaciela, którego zyskałam właśnie tutaj. Jestem bardziej otwarta na ludzi i z większą łatwością przychodzi mi kontakt z drugą osobą. Nauczyłam się, jak rozmawiać z ludźmi i nie oceniać ich, ale starać się ich zrozumieć. Moje kontakty z kolegami kiedyś były ”do bani”, a teraz już potrafię się z nimi dogadać.

Jeszcze raz zachęcam-przyjdźcie i zobaczcie! To nic nie kosztuje, a może tylko przynieść korzyści (tak jak w moim przypadku).

Ewelina, 19 lat.

Obóz

[/two_third]

[one_third_last]

Obrazy i muzyka…

Jeden obraz = sto słów. Zapraszamy do obejrzenia krótkich filmów:

 

Rok 2014
Rok 2013

Rok 2012

[/one_third_last]
Skip to content